Badania CT/MRI

Widok jak na dłoni

Badania CT (tomografia komputerowa) i MRI (rezonans magnetyczny) znajdują zastosowanie w niemal wszystkich obszarach klinicznych. Dzięki monitorom wielkoformatowym można wyświetlać większe serie obrazów, co przekłada się na szybszą diagnostykę.

Oferowane przez EIZO wielkoformatowe monitory diagnostyczne RadiForce mają wysokie rozdzielczości i powstały specjalnie z myślą o jednoczesnym wyświetlaniu badań przekrojowych, ultrasonograficznych i rentgenowskich. Wyposażono je w różne tryby wyświetlania o krzywych zoptymalizowanych pod kątem poszczególnych typów diagnostyki.

W serii EIZO RadiForce znajdują się modele nadające się do pracy zarówno z kolorowymi, jaki i monochromatycznymi obrazami. Świetnie nadają się do oglądania nowoczesnych badań PET CT i PET MRI. Dzięki zaawansowanej technologii Hybrid Gamma PXL monitor automatycznie rozróżnia obrazy kolorowe i monochromatyczne, wyświetlając je w taki sposób, aby każdy piksel miał optymalną skalę szarości.

Funkcja DUE (Digital Uniformity Equalizer) niweluje różnice jasności i chrominancji, aby zapewnić równomierne wyświetlanie obrazu na całej powierzchni ekranu. Z kolei wbudowany czujnik IFS wykonuje pomiary jasności oraz skali szarości i kalibruje monitor do standardu DICOM. Dzięki temu jakość obrazu nie zmienia się z upływem czasu.

Monitor RadiForce do diagnostyki przekrojowych badań CT i MRI

Zalety monitorów EIZO do wyświetlania badań CT/MRI

  • Wierna reprodukcja obrazu dzięki krzywej luminancji DICOM GSDF
  • Szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych potrzeb
  • Wysoka wytrzymałość
  • Wygodna konfiguracja pod kątem konkretnej stacji roboczej
  • Większa efektywność

Masz pytania?

Z przyjemnością pomożemy Ci dobrać monitor idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Case studies

Poznaj placówki ochrony zdrowia, które już używają monitorów RadiForce.

Przeglądaj