Kontrola ruchu lotniczego

Rozwiązania dla każdego środowiska ATC

Wychodząc naprzeciw potrzebom wież kontroli ruchu lotniczego, a także ośrodków szkoleniowych i symulacyjnych, EIZO stworzyło obszerne portfolio monitorów, rozwiązań do nagrywania i strumieniowania oraz kart graficznych.

Monitory ATC

Monitory EIZO w rozdzielczości 2K x 2K oraz 4K x 2K odznaczają się wysoką jakością obrazu, funkcjonalnością oraz niezawodnością, jakich oczekuje się od stacji roboczej o znaczeniu krytycznym.

Monitory na wieże kontroli lotów

Do pracy na wieży kontroli lotów potrzebne są monitory zapewniające świetną widoczność tekstu i obrazów w każdych warunkach oświetleniowych.

Monitory pomocnicze i dotykowe

W ofercie EIZO znajdują się pomocnicze monitory dla wież kontroli lotów oraz ośrodków szkoleniowych i symulacyjnych, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb środowisk ATC.

Kodowanie i strumieniowanie

Rozwiązania z serii Re/Vue służą do kodowania i strumieniowania sygnałów wideo używanych w środowiskach ATC, w tym do celów szkoleniowych i symulacyjnych. Zapewniają bezstratną kompresję i wysoką niezawodność.

Karty graficzne

W skład serii Raptor wchodzą wysokiej rozdzielczości karty graficzne oraz powiązane z nimi sterowniki, projektowane w zakładach EIZO z myślą o zastosowaniach ATC. Dzięki obsłudze wielu rozdzielczości, szerokim możliwościom konfiguracji oraz innowacyjnemu systemowi chłodzenia pasywnego spełniają wymogi środowisk o znaczeniu krytycznym.

Zintegrowane rozwiązanie do przechwytu danych

SafeGuard zapewnia bezpieczne archiwum umożliwiające zarządzanie, analizę i dystrybucję danych w centrach reagowania kryzysowego, branży dochodzeniowej, poszukiwawczej, ratunkowej i innych.