Sektor finansowy – stanowiska wieloekranowe

Zaawansowane monitory biurowe na stanowiska wieloekranowe

Monitory EIZO FlexScan doskonale sprawdzają się w miejscach takich jak banki, agencje ubezpieczeniowe i giełdy papierów wartościowych. Wyświetlają dane liczbowe i diagramy w wysokiej jakości, a także gwarantują całkowitą niezawodność. Dzięki niskiemu poborowi mocy, niskiej emisji ciepła oraz ultracienkim ramkom stanowią idealny wybór do stanowisk wieloekranowych.

Czego potrzebuje sektor finansowy?

  • Wysoka jakość i dobra widoczność obrazu
  • Monitory przystosowane do konfiguracji wieloekranowych
  • Niezawodność
  • Funkcje ergonomiczne zwiększające efektywność pracy

Jakość obrazu

Monitory biurowe EIZO wyświetlają dane, tabele i diagramy z niezwykłą ostrością. Ich innowacyjne panele mają stabilne kąty widzenia, które zapewniają doskonałą widoczność obrazu ze wszystkich stron. Modele FlexScan nie wykazują też cechującego tradycyjne monitory LCD migotania obrazu, a ich antyodblaskowa powłoka skutecznie dba o wzrok, zapobiegając odbijaniu się światła od ekranu.

Dane jak na dłoni

W sektorze finansowym wykorzystuje się monitory wielkoformatowe, które umożliwiają jednoczesne wyświetlanie wielu zestawów danych. Tam, gdzie jeden monitor to za mało, z powodzeniem sprawdzają się konfiguracje z kilkoma, a nawet kilkunastoma ekranami.

W portfolio EIZO dostępne są monitory o różnych przekątnych i formatach. Do zastosowań w sektorze finansowym szczególnie dobrze nadają się modele panoramiczne i bezramkowe.

Niezawodność

W miejscach takich jak banki, agencje ubezpieczeniowe i giełdy niezawodność sprzętu ma olbrzymie znaczenie, a każda awaria wiąże się z poważnymi utrudnieniami. W najgorszym wypadku zepsuty monitor trzeba błyskawicznie wymienić. Aby to ułatwić, monitory EIZO mają wbudowany zasilacz oraz wygodną rączkę do przenoszenia.

Monitory EIZO zawdzięczają swą wyjątkową trwałość i niezawodność zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz wdrożeniu ścisłych procedur kontroli w trakcie produkcji. Okres gwarancyjny wynosi aż 5 lat, a jeśli w tym czasie monitor ulegnie awarii, EIZO wymieni go na nowy – szybko i wygodnie.

Katalog produktowy

Monitory dla dużych i średnich firm

Zobacz monitory biurowe

Case studies

Zobacz, kto i dlaczego używa monitorów EIZO

Przeglądaj