Monitory przemysłowe

Wytrzymałe monitory do zastosowań przemysłowych

Monitory z serii DuraVision odznaczają się wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Oferują też szereg funkcji niezbędnych w środowiskach takich jak hale produkcyjne i fabryki. Wybierając z bogatego portfolio modeli o różnych przekątnych i designie, każdy klient znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i wymagań.

Odpowiedni model do każdego zastosowania

Monitory DuraVision dla sektora przemysłowego powstały z myślą o nieprzerwanej pracy 24/7 i objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Aby spisywały się bez zarzutu nawet w ciężkich warunkach, nie mają żadnych otworów wentylacyjnych w obudowie, a obwody ich przycisków sterujących są uszczelnione, dzięki czemu nie przepuszczają płynów ani pyłu.

Wymagania stawiane monitorom używanym w przemyśle są niezwykle zróżnicowane, dlatego EIZO oferuje modele DuraVision w pięciu konfiguracjach do wyboru: ze stopką, z uchwytem do montażu w standardzie VESA (bez stopki), do montażu chassis, do montażu panelowego oraz do montażu w szafie rack. Monitory DuraVision mają przekątne od 10” do 19”.

Panele dotykowe

Dotykowe monitory DuraVision są wyjątkowo wygodne i intuicyjne w obsłudze. Świetnie nadają się do pracy w halach produkcyjnych, ponieważ są odporne na pył i wodę, a także reagują na dotyk gołą dłonią lub przez rękawiczkę.

Niezawodność na najwyższym poziomie

Monitory EIZO zawdzięczają swą trwałość i niezawodność zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz wdrożeniu ścisłych procedur kontroli w trakcie produkcji. Mają nie tylko długi okres gwarancyjny, ale i szereg certyfikatów takich jak CE, FCC, UL i CCC.

Zalety rozwiązań EIZO dla przemysłu:

  • Idealne do hal produkcyjnych, fabryk, kontroli maszyn
  • Szeroki wybór konfiguracji i przekątnych
  • Modele z ekranem dotykowym lub bez
  • Wysoka wytrzymałość i niezawodność
  • Certyfikaty wymagane w sektorze przemysłowym
  • Urządzenia przystosowane do pracy 24/7
  • Bezpieczna inwestycja