Projektowanie wspomagane komputerowo (CAD)

Profesjonalne monitory CAD w wysokiej rozdzielczości

Monitorom używanym w projektowaniu CAD stawia się szczególnie wysokie wymagania. Potrzebna jest m.in. szeroka przekątna ekranu, wysoka rozdzielczość i kontrast oraz doskonała wierność odwzorowania barw. Wszystko to oferują monitory EIZO z serii FlexScan.

Czego potrzebują projektanci CAD?

  • Rewelacyjna jakość obrazu
  • Stabilne kąty widzenia
  • Precyzyjne odwzorowanie kolorów, gradientów i punktów bieli
  • Wysoka rozdzielczość i szeroka przekątna
  • Funkcje zwiększające produktywność i ograniczające zmęczenie

Wysoka jakość obrazu

Do tworzenia, renderowania i mapowania złożonych projektów CAD niezbędny jest monitor w wysokiej rozdzielczości, zapewniający precyzyjne i stabilne wyświetlanie obrazu. Z tego względu do zastosowań CAD używa się wyłącznie monitorów z najwyższej jakości panelami i elektroniką.

Monitory EIZO odznaczają się wyjątkowo wierną reprodukcją kolorów, wysokim kontrastem oraz stabilnym renderowaniem obrazów. Dzięki rozdzielczości 4K doskonale nadają się do pracy nad projektami, które wymagają dużej precyzji. Do aplikacji CAD, w których wierność odwzorowania barw ma krytyczne znaczenie, polecamy monitory z serii ColorEdge.

Więcej miejsca do pracy

Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, projektantem, inżynierem, dentystą czy innym profesjonalistą używającym CAD, potrzebujesz monitora o odpowiednio szerokiej przekątnej i wysokiej rozdzielczości. Modele EIZO przeznaczone do zastosowań CAD dostępne są w różnych rozmiarach i formatach.

Niezawodność

W projektowaniu CAD niezawodność monitora jest kluczowa. Ewentualna usterka powoduje nie tylko irytację, ale i poważne opóźnienia w pracy.

Monitory EIZO zawdzięczają swą trwałość i niezawodność zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz wdrożeniu ścisłych procedur kontroli w trakcie produkcji. Okres gwarancyjny wynosi aż 5 lat, a jeśli w tym czasie monitor ulegnie awarii, EIZO wymieni go na nowy – szybko i wygodnie.

Ergonomia

Jako projektant CAD spędzasz przed ekranem wiele godzin dziennie, dlatego Twój monitor powinien mieć ergonomiczne funkcje chroniące wzrok i ułatwiające skupienie.

Monitory FlexScan wyposażono w antyodblaskową powłokę, technologię eliminującą migotanie obrazu oraz czujnik umożliwiający automatyczną regulację jasności ekranu. A to tylko trzy z wielu funkcji, które dbają o Twoje zdrowie podczas pracy z monitorem EIZO.

Katalog produktowy

Monitory dla dużych i średnich firm

Zobacz monitory biurowe

Case studies

Zobacz, kto i dlaczego używa monitorów EIZO

Przeglądaj