Rozwiązania IP od EIZO – w tym monitory o przekątnych 23”, 27” i 46” oraz zewnętrzny dekoder – łączą się z wieloma kamerami IP przez kabel LAN, aby wyświetlać obrazy z monitoringu.

Monitor IP > Zobacz monitory <Dekoder IP > Zobacz dekoder <

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie IP?

1. Możliwość podłączenia bez komputera

Aby wyświetlać obrazy z monitoringu, monitory IP z serii EIZO DuraVision łączą się bezpośrednio z kamerą IP lub przełącznikiem. Nie wymagają komputera, oprogramowania ani żadnego dodatkowego sprzętu, co znacznie upraszcza instalację i pozwala oszczędzić zarówno na czasie, jak i na kosztach robocizny. Jednocześnie takie rozwiązanie istotnie zmniejsza ryzyko awarii i poprawia bezpieczeństwo, ponieważ eliminuje dużą ilość sprzętu potrzebnego w typowych konfiguracjach, by zarządzać obrazem.

2. Dynamiczne reagowanie na zdarzenia

Interfejs Web API umożliwia integrację z lokalnymi urządzeniami i systemami bezpieczeństwa. Dzięki temu rozwiązanie IP może odbierać powiadomienia przez sieć i reagować na rozpoznane zdarzenia. Przykładowo gdy kamera IP wyśle powiadomienie do dekodera lub monitora IP, urządzenie zareaguje na nie, np. zmieniając układ obrazu, wyświetlając komunikat, dopasowując położenie kamery, nakładając maskę itp. Funkcjonalność ta umożliwia współpracę z wieloma różnymi systemami powiadomień, m.in. od kamer IP, systemów VMS, systemów kontroli dostępu czy systemów wykrywania niebezpieczeństw (np. czujników dymu).

3. Pełna integracja z systemem VMS

Korzystając z systemu VMS, czyli systemu zarządzania wideo, operatorzy mogą przechwytywać, oglądać i analizować obrazy wideo pochodzące z kamer monitoringu, jak również efektywnie zarządzać podłączonymi sprzętami wchodzącymi w skład infrastruktury bezpieczeństwa. EIZO współpracuje z liderami w branży nadzoru wizyjnego, aby zapewnić kompatybilność swoich rozwiązań z różnymi systemami VMS.

Zdalne zarządzanie monitorami i ustawieniami Intuicyjna obsługa dzięki funkcji przeciągnij-i-upuść Programowanie reakcji

Partnerzy VMS

Produkty

> Strona produktu < > Strona produktu <
> Strona produktu < > Strona produktu <